top of page
PORTRET_MG_1261-K.jpg

IDA KŘÍŽOVÁ 

majitelka

Byla svědkem vývoje reklamního trhu v ČR od roku 1991 a po kariéře v největších reklamních a mediálních agenturách založila v roce 2006 vlastní agenturu Mamadam.
„Baví mě pomáhat klientům využít co nejvíce možností, které se pro ně skutečně hodí a dostanou jejich značku nebo produkt dlouhodobě do povědomí. Každý marketingový koktejl je originál.
V kampaních využíváme spolupráci se známými osobnostmi, populárními trendsettery, bloggery, youtubery, odborníky, propojujeme klienty se strategickými partnery, dokážeme zařídit speciální eventy na klíč, zajistíme cross promotion. I umění efektivně využít klasické inzertní formáty má stále své místo. Profesionálem jsem se stala díky velkým korporátním firmám a je pro mne přirozené poskytovat péči na té nejvyšší úrovni.. Ale nejvíc mě baví, když můžu své zkušenosti uplatnit v péči o „menší“ firmy nebo projekty. Vidím růst podnikatelský sen doslova pod rukama, mám radost z úspěchu druhých.”

PORTRET_MG_1170-K.jpg

MARKÉTA GREPLOVÁ

Client account | PR manager | Influencer mkt

Téměř 10 let strávila v reklamních agenturách, kde se naučila, že slovo “nejde” neexistuje . V agentuře Mamadam pracuje jako PR managerka a nejvíce ji baví komunikace s klienty a redaktory. Díky empatii a vstřícnosti se jí daří budovat si přátelské vztahy, což je v PR velice důležitá věc. Je fanda přírodní kosmetiky, jógy, zvířat a prosecca.

PORTRET_MG_1234-K.jpg

KAROLÍNA RAUSCHERTOVÁ

Copywriter | PR manager

 

Tiskové zprávy, články, copywriting, překlady, korektury. Záběr od odborných textů po básně, s hlavou i patou, bez chyb. Kdysi spoluzakladatelka Mamadam, takže spolupráce s námi je pro ní doteď srdcovka. Je autorkou blogu Umění milovat.cz, kde spojila psací talent s badatelským zájmem o lásku ve vztazích. 

Spolupracujeme s:

bottom of page